Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses

Ana Sayfa | Sizi Biz arayalım

Medya | Foto Galeri | 0224 215 64 20

Halit Bayramoğlu

Firmamız 1984 yılından bu güne inşaat malzemeleri toptan ve perakende satışı işi ile iştigal etmektedir. 30 yılı aşan iş hayatımızda güven, temel iş anlayışımız olmuştur. Bu sayede binlerce müşterimiz hem bizi tercihlerinden memnun ayrılmış, bizi başkalarına da tavsiye etmişlerdir.

Başta Bursa Beton, Bursa Çimento, Türk Ytong, La Farge Dalsan, İzole Kiremit, Denge Bims gibi yapı malzemesi sektörünün lider kuruluşlarının bayiliklerini yapmakta ve bu sebeple müşterilerimize kaliteden ödün vermeden uygun fiyata malzeme temini sağlamaktayız.

Firmamız 2011 yılından sonra Üçevler ve Demirtaş gibi Bursa’nın çeşitli yerlerinde yapmış olduğu konut inşaatları ile faaliyetlerini genişletmiştir.

 

Vizyonumuz

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek HALİT BAYRAMOĞLU YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT MİMARLIK MÜHENDİSLİK SAN VE TİC.LTD.ŞTİ.'ın Türkiye ve uluslararası pazara konumlandırmaktır.

Misyonumuz

Ar-ge çalışmalarıyla ürün yelpazesini geliştirerek müşterilerimize hizmette ve üründe kaliteyi yaşatmak. Ürünlerimiz de ve hizmetlerimiz de kaliteden taviz vermeden, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, topluma ve çevreye katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarı ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir firma olmak.


Kalite Politikamız

Firmamızın kalite politikası; ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, eğitim ve takım ruhu, sürekli gelişim, etik ve çevre duyarlılığı üzerine kurulmuştur. Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.

 

Yazdıre-Posta

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?